Wieczór panieński Białystok

Organizujesz wieczór panieński w Białymstoku dla swojej przyjaciółki, która wkrótce wychodzi za mąż? Szukasz pomysłu na niezapomniane chwile pełne smaku, zabawy i niespodzianek? Restauracja DOHO Sushi to idealne miejsce, by zorganizować taką imprezę.

Rozpocznijcie wieczór u nas, delektując się wykwintnym sushi w miłej atmosferze, a następnie ruszcie na dalsze przygody. Nasza lokalizacja w centrum miasta sprawia, że jesteśmy świetnym punktem wyjścia do zwiedzania Białegostoku lub udania się na inne planowane atrakcje wieczoru. Zobacz, co możemy przygotować dla Twojej przyjaciółki.

Niezapomniany wieczór panieński w restauracji sushi

Oferujemy wiele możliwości, które pozwolą Ci stworzyć idealny wieczór panieński w restauracji sushi w Białymstoku, który na pewno przypadnie do gustu przyszłej pannie młodej. W menu znajdziesz różnorodne kompozycje rolek sushi, od tradycyjnych po nowatorskie rozwiązania. Waszą ucztę urozmaicą przystawki, np. chrupiące krewetki w tempurze, czy smażone pierożki gyoza.
Nasz zespół będzie dbał przez cały wieczór, by niczego Wam nie brakowało. Rozumiemy, jak ważna jest atmosfera sprzyjająca swobodnym rozmowom i dobrej zabawie.

Wieczór panieński to przecież nie tylko zwykła impreza – to wyjątkowa okazja do tworzenia niepowtarzalnych wspomnień. Restauracja DOHO Sushi w Białymstoku jest miejscem, gdzie każdy szczegół jest starannie zaplanowany i dopilnowany przez nasz personel, abyście mogły spędzić ten pełny emocji czas wyjątkowo.

Nasze specjalności

Sashimi classic roll DOHO Sashimi classic roll DOHO Sashimi classic roll
Softshell crab Softshell crab Softshell crab
Nigiri Fusion Węgorz DOHO Nigiri Fusion Węgorz DOHO Nigiri Fusion Węgorz
Dragon roll DOHO Dragon roll DOHO Dragon roll
Spider roll DOHO Spider roll DOHO Spider roll
Unagii roll DOHO Unagii roll DOHO Unagii roll
Sashimi DOHO Sashimi DOHO Sashimi
Łosoś Batayaki DOHO Łosoś Batayaki DOHO Łosoś Batayaki
Crispi tataki DOHO Crispi tataki DOHO Crispi tataki
Tom Yum DOHO Tom Yum DOHO Tom Yum
Kaczka Teriyaki DOHO Kaczka Teriyaki DOHO Kaczka Teriyaki
Tiramisu Tiramisu Tiramisu

Wieczór pełen niespodzianek

Chcemy, aby wieczór panieński Twojej koleżanki był wyjątkowy, dlatego proponujemy wyjątkową niespodziankę – nasz kucharz przygotuje tort sushi, który będzie prawdziwym dziełem sztuki kulinarnej. Jego starannie ułożone warstwy różnorodnych rolek sushi tworzą kompozycję kolorów i faktur, która przypomina prawdziwy tort. Zapewniamy, że będzie to niezapomniany element wieczoru.

Tort sushi to prawdziwa uczta dla zmysłów. Oprócz wyśmienitego smaku ma elegancki i zjawiskowy wygląd. W trakcie przygotowywania tortu sushi, każdy składnik jest starannie umieszczany i układany z dbałością o precyzję i symetrię. To sprawia, że tort sushi ma idealny wygląd, z równymi warstwami i pięknie ułożonymi elementami.

Nasze sushi w wybranym przez Ciebie miejscu

Planujecie z przyjaciółkami wieczór panieński w innym miejscu niż nasza restauracja? Nie ma problemu! Oferujemy także usługę cateringową, dzięki której możemy dostarczyć smakowite sushi bezpośrednio pod wskazany adres na terenie Białegostoku lub okolicy. To doskonałe rozwiązanie, jeśli planujecie pozostać w domu lub zorganizować imprezę w innym wybranym przez Was miejscu.

Gwarantujemy, że nasze sushi jest przygotowywane bezpośrednio przed dowozem, dzięki czemu dotrze do Was świeże i apetycznie pachnące. Zadbamy też o estetyczne i bezpieczne zapakowanie potraw. Dowóz jest świetnym rozwiązaniem dla tych, którzy chcą cieszyć się pysznym jedzeniem podczas wieczoru panieńskiego, bez konieczności jego samodzielnego szykowania i obsługi. Jeśli chciałybyście poznać naszą ofertę cateringową lub porozmawiać o możliwościach dostosowania menu do Waszych potrzeb – jesteśmy tu dla Was. Nasz catering dowozimy także poza Białystok, po indywidualnym ustaleniu kosztów dostawy.