Catering na wesele Białystok

Tradycyjne wiejskie stoły i słodkie bufety są zawsze pożądane przez gości podczas wesel. My, jako restauracja specjalizująca się w sushi, wychodzimy do przyszłych Par Młodych z niekonwencjonalną alternatywą, jaką jest catering sushi na wesele w Białymstoku. Goście z pewnością docenią różnorodność smaków, jaką oferuje sushi, obok tradycyjnych przekąsek. Zaskocz bliskich i uczyń ten dzień jeszcze bardziej wyjątkowym – wybierz sushi na wesele i wnieś świeżość i nowoczesność do tradycyjnej celebracji.

Sushi na wesele – wspólne doświadczanie autentycznych smaków Japonii

Wesela to czas, gdy różnorodność smaków i dań jest niezwykle doceniana. Nasz catering weselny to wyjątkowe rozwiązanie dla gości o zróżnicowanych upodobaniach kulinarnych. Dla miłośników owoców morza i ryb, mamy propozycje pełne świeżych i wyrazistych smaków. Wegetarianie i weganie zadowolą się natomiast wersją bez ryby. Gwarantujemy, że nikt z gości nie zostanie pominięty, a my zaskoczymy kreatywnością i jakością wykonania rolek.

Dzięki potrawom z naszej restauracji sushi w Białymstoku, Para Młoda ma okazję zaprosić swoich gości do wspólnego odkrywania różnorodnych smaków i doświadczenia wyjątkowego kulinarnego świata azjatyckich potrwa w wersji fusion. To nie tylko posiłek, ale momenty radości i wspólnego delektowania się wykwintnym jedzeniem. Stół sushi na wesele to także świetny sposób na wyrażenie indywidualnego stylu i charakteru Młodej Pary.

Nasze specjalności

Sashimi classic roll DOHO Sashimi classic roll DOHO Sashimi classic roll
Softshell crab Softshell crab Softshell crab
Nigiri Fusion Węgorz DOHO Nigiri Fusion Węgorz DOHO Nigiri Fusion Węgorz
Dragon roll DOHO Dragon roll DOHO Dragon roll
Spider roll DOHO Spider roll DOHO Spider roll
Unagii roll DOHO Unagii roll DOHO Unagii roll
Sashimi DOHO Sashimi DOHO Sashimi
Łosoś Batayaki DOHO Łosoś Batayaki DOHO Łosoś Batayaki
Crispi tataki DOHO Crispi tataki DOHO Crispi tataki
Tom Yum DOHO Tom Yum DOHO Tom Yum
Kaczka Teriyaki DOHO Kaczka Teriyaki DOHO Kaczka Teriyaki
Tiramisu Tiramisu Tiramisu

Stół sushi na wesele – paleta kolorów i kontrastów

Przygotowując przyjęcie weselne, dużą wagę przykłada się do wyboru odpowiednich usługodawców. Każdej Parze Młodej zależy na dopięciu wszystkiego na ostatni guzik. Dlaczego więc nie uczynić ze stołu sushi na wesele dodatkowej dekoracji? Serwujemy nasze rolki na eleganckich drewnianych tacach w kształcie statków i mostków, a także na piętrowych ekspozytorach w formie trybun i półkoli. Z pewnością staną się one ozdobą same w sobie i zachwycą gości. Ich uniwersalny design pasuje do każdego wnętrza, nie musisz więc martwić się o to, że nasz stół sushi nie będzie komponował się ze stylistyką sali weselnej.

Goście poczują się jak w luksusowej restauracji, gdzie oprawa wizualna jest równie ważna, jak smak potraw. Dodamy kilka delikatnych akcentów, które podkreślą elegancki charakter prezentacji. Świeże kwiaty, skorupki krewetek, czy kawałki limonki mogą dodać uroku i wyjątkowości. Jeśli organizujesz wesele w Białymstoku, możesz liczyć na dowóz cateringu w wybrane miejsce i pomoc w aranżacji stołu.

Dodatkowa atrakcja dla gości weselnych – pokaz sushi na żywo

Sushi na weselu pozwala wprowadzić różnorodność smaków, co stanowi atrakcję nie tylko dla miłośników tej potrawy, ale także dla tych, którzy chcą spróbować czegoś zupełnie nowego. Dajemy także możliwość poszerzenia kulinarnych horyzontów, organizując na Twoim weselu pokaz sushi. To prawdziwa i angażująca rozrywka dla gości. Nasi doświadczeni kucharze prezentują sztukę przygotowywania sushi krok po kroku, co przyciąga uwagę i wywołuje zachwyt. Pokaz sushi to nie tylko świetne widowisko, ale także okazja do nauki czegoś nowego i interakcji między gośćmi.

Nasz sushi master zademonstruje kolejne etapy przygotowania sushi oraz odsłoni przed Państwem tajniki jego dekoracji i ekspozycji. Na koniec Twoi goście będą mogli cieszyć się degustacją, wybierając spośród świeżo przygotowanych rolek.