Imprezy okolicznościowe Białystok

Chcesz zaskoczyć gości i zorganizować wyjątkową imprezę? Zaplanuj niezapomniane chwile z DOHO Sushi. Nasza restauracja specjalizuje się w tworzeniu pysznych oraz zjawiskowych zestawów sushi na różne imprezy okolicznościowe w Białymstoku, np. wesela, urodziny, wieczory kawalerskie i panieńskie oraz imprezy integracyjne. Niezależnie od tego, czy planujesz kameralne spotkanie, czy też większą uroczystość, nasza oferta jest elastyczna i dostosowana do Twoich potrzeb.

Jesteśmy gotowi uczynić każdą chwilę niezapomnianą, oferując luksusowy sushi catering. Nasi kucharze przygotują dla Ciebie i Twoich gości rolki sushi w zależności od preferencji – futomaki, uramaki, hosomaki, nigiri i inne. Gwarantujemy nie tylko wyśmienity smak, ale także estetyczne podanie na eleganckich talerzach i tacach (statki, mostki, ekspozytory). Dzięki temu z pozoru prosta przystawka stanie się ozdobą Twojego stołu.

Nasze specjalności

Sashimi classic roll DOHO Sashimi classic roll DOHO Sashimi classic roll
Softshell crab Softshell crab Softshell crab
Nigiri Fusion Węgorz DOHO Nigiri Fusion Węgorz DOHO Nigiri Fusion Węgorz
Dragon roll DOHO Dragon roll DOHO Dragon roll
Spider roll DOHO Spider roll DOHO Spider roll
Unagii roll DOHO Unagii roll DOHO Unagii roll
Sashimi DOHO Sashimi DOHO Sashimi
Łosoś Batayaki DOHO Łosoś Batayaki DOHO Łosoś Batayaki
Crispi tataki DOHO Crispi tataki DOHO Crispi tataki
Tom Yum DOHO Tom Yum DOHO Tom Yum
Kaczka Teriyaki DOHO Kaczka Teriyaki DOHO Kaczka Teriyaki
Tiramisu Tiramisu Tiramisu

Dlaczego sushi to dobry pomysł na imprezę?

Sushi jest uważane za jedno z najpopularniejszych dań kuchni japońskiej. Jego delikatne połączenie ryby, ryżu, owoców morza i świeżych składników owocuje wyjątkowym smakiem, który z pewnością zadowoli Twoich gości podczas ważnej okazji. Oprócz ekskluzywnego smaku i elegancji, sushi ma jeszcze jedną zaletę – jest uniwersalne. Pasuje do wielu napojów, np. zielonej herbaty czy klasycznego wytrawnego wina.

Można je także dostosować do wielu gustów i preferencji smakowych. Nasz catering oferuje szeroki wybór różnych rodzajów ryb, warzyw, owoców morza i innych składników, co pozwala dostosować menu do charakteru Twoich gości. Goście z pewnością zapamiętają tę wyjątkową ucztę i poczują się docenieni przez Twój wysiłek w organizacji

Pokaz robienia sushi na żywo

Marzysz o czymś wyjątkowym na swojej imprezie? Proponujemy Ci fascynujący pokaz robienia sushi na żywo. Dostarcz niezapomnianych wrażeń swoim gościom. Nasz sushi master przygotuje rolki sushi od początku do końca podczas uroczystości, aby Twoi goście mieli okazję obserwować każdy krok tego procesu.

Po zapierającym dech w piersiach pokazie, wszyscy będą mieli okazję skosztować świeżo przygotowanych rolek. Pokaz sushi w Białymstoku to także okazja, by poznać tajniki kuchni japońskiej. Nasz sushi master chętnie podzieli się swoją wiedzą na temat tradycji i technik przygotowywania sushi, łącząc Twoją imprezę z edukacją kulinarną. Sprawdź naszą szczegółową ofertę na imprezy okolicznościowe w naszej restauracji sushi w Białymstoku i zaskocz swoich gości pysznym cateringiem sushi!