Wieczór kawalerski Białystok

Planując wieczór kawalerski, warto pamiętać, że dobry początek to fundament udanej imprezy. Niezmiennie polecamy rozpocząć zabawę od wyśmienitego jedzenia. Nasza restauracja sushi w Białymstoku to idealne miejsce na świętowanie ostatnich dni kawalerstwa. Odkryj wraz z grupą przyjaciół bogactwo smaków i aromatów kuchni azjatyckiej, w atmosferze pełnej radości i odrobiny szaleństwa. Zobacz, co mamy do zaoferowania na wieczór kawalerski.

Ekskluzywne zestawy sushi

Specjalnie na wieczór kawalerski przygotowujemy sushi dla przyszłego pana młodego i jego przyjaciół. Zdajemy sobie sprawę, że większość panów ma imponująco duży apetyt, dlatego proponujemy na tę okazję nasz Party set, składający się aż z 80 sztuk sushi. Chcemy zapewnić, że na wieczorze kawalerskim każdy będzie mógł cieszyć się smakiem sushi bez żadnych ograniczeń. Nasze obszerne zestawy to gwarancja, że nikt nie wyjdzie z restauracji głodny, a doznania kulinarne będą naprawdę wyjątkowe.

W DOHO Sushi przykładamy ogromną wagę do perfekcyjnego przygotowania sushi w duchu fusion. Do cięcia używamy idealnie ostrych noży i pracujemy wyłącznie na świeżych produktach. Ważna jest dla nas precyzja i dbałość o każdy detal – od przygotowania, aż po podanie na stół na eleganckich naczyniach. Nasze sushi jest robione na miejscu, co daje gwarancję smaku i aromatu.

Nasze specjalności

Sashimi classic roll DOHO Sashimi classic roll DOHO Sashimi classic roll
Softshell crab Softshell crab Softshell crab
Nigiri Fusion Węgorz DOHO Nigiri Fusion Węgorz DOHO Nigiri Fusion Węgorz
Dragon roll DOHO Dragon roll DOHO Dragon roll
Spider roll DOHO Spider roll DOHO Spider roll
Unagii roll DOHO Unagii roll DOHO Unagii roll
Sashimi DOHO Sashimi DOHO Sashimi
Łosoś Batayaki DOHO Łosoś Batayaki DOHO Łosoś Batayaki
Crispi tataki DOHO Crispi tataki DOHO Crispi tataki
Tom Yum DOHO Tom Yum DOHO Tom Yum
Kaczka Teriyaki DOHO Kaczka Teriyaki DOHO Kaczka Teriyaki
Tiramisu Tiramisu Tiramisu

Ciepłe dania z nutą ostrości

Wiemy, że mężczyźni często lubią pikantne jedzenie, dlatego oferujemy nasze ostre rameny, Pad Thai oraz chrupiące udka z kurczaka w lekko ostrym sosie, a także zupę TOM YUM, czy sałatkę kimchi. To tylko niektóre propozycje, które dostarczą Wam smakowych doznań.

W naszym menu znajduje się wiele innych potraw, które zostały przyrządzone zgodnie z zasadą pięciu smaków. Podczas wieczoru kawalerskiego warto odkryć tradycyjne smaki azjatyckiej kuchni, która nie unika pikantnych smaków, ale używa ich w umiarkowany sposób, aby podkreślić smak składników. W azjatyckich potrawach często znajdujemy także subtelny balans między słodkością a ostrością. Tak więc, jeśli planujesz zorganizować wieczór kawalerski w Białymstoku, restauracja DOHO Sushi jest idealnym miejscem.

Zamów sushi na wieczór kawalerski w Białymstoku

Chcielibyśmy podkreślić, że nasza restauracja nie tylko oferuje wyśmienite potrawy w lokalu, ale także zapewnia wygodną opcję dowozu zestawów sushi w miejsce imprezy. Mamy także ciekawą propozycję na prezent dla przyszłego pana młodego.

Na specjalne życzenie zorganizujemy pokaz sushi live cooking, podczas którego nasz sushi master zdradzi tajniki przygotowania tej przekąski krok po kroku. Takie widowisko z pewnością dostarczy Wam mnóstwo rozrywki. Odkryjcie naszą wyjątkową ofertę na wieczór kawalerski i sprawdźcie, jak możemy uczynić waszą imprezę niezapomnianą.